O nas

Nasze pasje i zainteresowania

Biuro projektowania wnętrz WIUMI to zgrany zespół ludzi, których połączyły wspólna pasja, jaką jest aranżacja stylowych pomieszczeń. Od lat obserwujemy zmieniające się trendy i podziwiamy projekty najznamienitszych architektów, stale poszerzając swoje horyzonty. Robimy to nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że sprawia nam to przyjemność. I to właśnie ta pasja pozwala nam dzisiaj projektować wnętrza wyjątkowe, które zdobyły serca wielu osób – w Warszawie, całej Polsce, a nawet za granicą.

To jednak nie wszystko. Interesujemy się również innymi dziedzinami sztuki, jak malarstwo czy fotografia. Pomagają nam one rozwijać wyobraźnię i kreatywność, a w konsekwencji – tworzyć jeszcze bardziej spektakularne projekty wnętrz. Dzięki naszym pasjom zbaczamy z utartych ścieżek i codziennie możemy przekraczać własne granice. Po to, byście Państwo mogli cieszyć się nietuzinkowymi aranżacjami swoich domowych czy biurowych wnętrz.

We WIUMI atmosfera jest równie ważna, co profesjonalizm. Dlatego pragniemy tworzyć z Państwem partnerskie relacje, dzięki którym współpraca jest zawsze czystą przyjemnością. Poznajmy się bliżej!

Projektant Architekt Mateusz

Główny projektant Mateusz

Architekt Warszawa i Wrocław, koordynator studia projektowego z kilkuletnim stażem, działający we Wrocławiu. Po pierwsze doświadczenie z zakresu projektowania architektury zdobywał w kilku znanych biurach architektonicznych w Warszawie i Wrocławiu. Jako kierownik pracowni prowadzący zrealizował projekty budynków wielorodzinnych i indywidualne projekty domów jednorodzinnych. Po drugie jego atutem jest projektowanie trójwymiarowe, dzięki któremu jest w stanie usprawnić proces projektowy, uniknąć błędów wielobranżowych oraz przedstawić model projektu już na etapie koncepcji budynku. Dlatego dba o każdy detal wykonywanej pracy, dzięki czemu jest w stanie doprowadzić cały proces inwestycyjny do celu, jakim jest realizacja obiektu. 

Praca Magisterska

Ponadto praca magisterska głównego projektanta WIUMI, napisana na wydziale Architektury we Wrocławiu zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie im. profesora Jana Zachwatowicza na najlepsze prace dyplomowe, podejmujące problematykę ochrony dziedzictwa kulturowego. Podobnie uzyskał nagrodę pierwszego stopnia za dyplom magisterski w kategorii rekonstrukcji i renowacji obiektu w międzynarodowym konkursie „ XXVI International exhibition-contest od the diploma projects from architectural and fine art higher education institutions”.

Projektantka Architekt Anna

Anna Kowalczyk projektantka

Projektant Warszawa z kilkuletnim doświadczeniem. Po pierwsze z wykształcenia architekt oraz magister budownictwa. Dlatego jako priorytet stawia sobie harmonijną współprace pomiędzy pracownią projektową a inwestorem oraz firmą wykonawczą. Zdobywała doświadczenie jako projektantka budowli w biurze architektonicznym Wrocław oraz pracowni architektonicznej w Warszawie. Potem skończyła studia podyplomowe o kierunku interdyscyplinarnym BIM i rozwija swoje umiejętności w wielobranżowych projektowaniu w środowisku 3D.

Architekci wnętrz

Architekt wnętrz to osoba, która powinna nie tylko tworzyć kreatywne projekty i działać w oparciu o wysokie, ustalone na przestrzeni wielu lat świadczenia usług standardy. To także doradca, który umie wysłuchać swojego Klienta, zrozumieć jego punkt widzenia i przekształcić jego wyobrażenia w rzeczywistość. Dlatego projektujemy wnętrza w oparciu o Państwa potrzeby i preferencje, dzięki czemu możemy sprostać nawet największym wymaganiom.

Kreujemy przestrzenie:

  • piękne, dbając o każdy detal i maksymalnie wykorzystując potencjał każdego pomieszczenia – bez względu na to, w jakim stylu ma być ono zaaranżowane;
  • funkcjonalne, które są wyposażone w odpowiednio dopasowane meble, posiadają doskonale zaplanowane strefy i podnoszą jakość życia naszych Klientów;
  • komfortowe, w których będziecie Państwo mogli efektywnie wypoczywać po ciężkim dniu albo realizować swoje codzienne zadania.

Krótko mówiąc… naszym celem jest zaprojektowanie dla Państwa takich wnętrz, które staną się Waszym powodem do dumy.

Tym, co sprawia, że nasi projektanci wnętrz z Warszawy są w stanie przekuwać Państwa wyobrażenia w rzeczywistość, są indywidualne podejście i kompleksowość świadczonych usług. Dbamy o realizację projektu od początku do końca, wsłuchując się w potrzeby Klientów i dobierając rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Sprawujemy także kontrolę nad postępem prac, byście Państwo mogli skupić się na swoich sprawach i nie musieli martwić się o to, czy realizacja przebiega zgodnie z planem. Wszystko to, wraz z ciągłym dążeniem do perfekcji i śledzeniem aktualnych trendów aranżacyjnych, sprawia że WIUMI stanowi dzisiaj synonim jakości. Postawcie Państwo na nią i skorzystajcie z usług sprawdzonych architektów wnętrz w Warszawie!

Realizacje

Najlepszą wizytówką WIUMI są dotychczasowe realizacje, które znajdziecie Państwo na stronie. Są wśród nich projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych i przestrzeni publicznej, w tym restauracji, hoteli czy sklepów. Zapoznając się z nimi, poznacie Państwo możliwości naszych projektantów wnętrz i przekonacie się, że każda realizowana przez nich koncepcja jest inna, pozbawiona schematów.

Jako cenione w Polsce i za granicą biuro projektowania wnętrz, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Dopełniamy też wszelkich formalności techniczno-administracyjnych, przygotowujemy dokumentacje techniczne oraz zapewniamy nadzór autorski nad realizacją projektu wnętrza. Wszystko po to, by Państwa inwestycja okazała się sukcesem!

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Projekt Warszawa

Projekt Powiśle

Projekt Służewiec

Projekt Okęcie

Projekt Sadyba

Referencje

Naszym największym powodem do dumy są dobre opinie oraz rekomendacje Klientów. To właśnie oni stanowią motor napędowy WIUMI i to dla nich pragniemy stale rozwijać naszą wiedzę oraz umiejętności.

Wśród Klientów naszego biura projektowania wnętrz w Warszawie znaleźć można wielu Klientów indywidualnych, a także uznanych na rynku firm. Na możliwościach WIUMI poznały się także osoby i firmy spoza Polski, np. z Niemiec czy Hiszpanii. Ich zadowolenie to dla nas najlepsza nagroda za wykonywane projekty wnętrz.

Poznajcie Państwo opinie naszych Klientów i dołączcie do grona zadowolonych osób prywatnych i właścicieli firm, którzy dzięki architektom wnętrz WIUMI mogą dzisiaj cieszyć się wyjątkowymi przestrzeniami do życia i pracy!